Hidrolik ve Pnömatik eğitimi  Üretimde gelişmiş iş gücü,  verimlilik ve kalite de istikrar için Hidrolik ve Pnömatik otomasyon sistemlerine ihtiyacımız olduğu kaçınılmaz bir gerçektir, bu otomasyon sistemlerinin proses veya makine ile birlikte işletmelere gelmesiyle endişeli ve tedirgin çalışmalar başlıyor, çünkü; hem teknik personel, hem de makine operatörleri Hidrolik ve Pnömatik sistemleri hakkında ( genellikle !! ) bilgi ve tecrübeleri yetersizdir, müdehale için özgüvenleri eksiktir, Firmamızın teknik uzmanlarının verdiği bu teknik eğitimler ile işletmelere katma değer sağlamaktayız.

  Hidrolik ve Pnömatik sistemlerde periyodik ve genel bakımları yapabilmek veya oluşabilecek arızaları çözebilmek yeterli teknik bilgiye sahip, tecrübeli personel ile mümkündür, işte bu sebeple Mekanik ve Elektrik bakım ekibinin mesleki gelişimini artırmak için (1) Temel ve (2) Gelişmiş olmak üzere 2 farklı kategoride mesleki teknik eğitim hizmeti sunmaktayız.

  Bu eğitimlerde hem eğitimin ve eğitimcinin, hem de katılımcıların ( algısını ) performansını ölçmek için sınav yapılmaktadır, sınav sonuçları grafik halinde rapor olarak işverene sunulmakta ve katılımcı sertifikası vermekteyiz.


  Bu teknik eğitimlerin işverene sağladığı faydalar şunlardır;

*Planlı ve periyodik bakımlar ile verimlilik ve kalite artar
*Üretimde arızalar nedeniyle planlanmamış duruşlar azalır
*Bakım ve yedek parça giderleri azalır